• Vynášanie Moreny
      • Prajeme Vám veselú Veľkú noc.
          • Čítajme si

V dňoch od 18. do 22. marca po celom Slovensku prebiehal detský čitateľský maratón. Organizátorom podujatia je už po 15.-krát Linka detskej istoty, ktorá non-stop a bezplatne pomáha deťom, mladým ľuďom v ťažkých situáciách, aby na to neboli sami. Do čítania sa zapojilo 151 žiakov našej školy. Počas celého týždňa sa na I. aj II. stupni čítali príbehy z knižiek našej školskej knižnice. Žiakov niektoré knihy zaujali natoľko, že si príbehy pozreli aj v ich filmovom spracovaní.

• Burza oblečenia SWAP

Tento týždeň sme na našej škole aj vďaka šikovným ôsmačkám zorganizovali burzu oblečenia. Dôvodom je fakt, že oblečenie sa stalo lacným, cenovo dostupným a častokrát nakupujeme viac, ako potrebujeme. Za našu módu však musí naša planéta platiť vysokú daň. Najskôr pri samotnej výrobe, ktorá znečisťuje všetky zložky nášho životného prostredia. A nakoniec pri jej likvidácii. Oblečenie je totiž ťažko recyklovateľným materiálom a väčšinou končí na smetisku. Ekvivalent jedného kamiónu plného textilného odpadu putuje každú sekundu na skládku alebo do spalovne. »»» Zisti viac: O silne znečisťujúcej rýchlej móde a o udržateľných alternatívach pomalej módy.

• Marec - mesiac knihy

Mesiac knihy sme si pripomenuli nástenkami, projektami o obľúbených knižkách aj návštevou obecnej knižnice. Mnohí žiaci z nej odchádzali so zápisným lístkom. Veríme, že ich nové čitateľské preukazy neostanú prázdne.

• Piatok 29. 3. 2024
      • Čo nás čaká

• 28.3.-2.4. Veľkonočné prázdniny

• Voľné pracovné miesta

• Edujobs.sk - kompletná ponuka práce na našej škole

• VIDEÁ Z PROJEKTOV

• Sebastiánov projekt Lego EV3

Do školy na bicykli rok 2022

• Prístup na poradenské centrá

pomôcka pre rodičov

V tejto mimoriadnej situácii ponúkajú pomoc aj centrá výchovného poradenstva. V tabuľke nájdete kontakty podľa kompetencií príslušných centier. Informácie tu.